Kultura, edukacja, sport 22.03.2024
Zwycięstwo uczennic z Zespołu Szkół w Malinowie po raz drugi z rzędu!

21 marca br. w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny odbył się XXVI Wojewódzki Konkurs Kulinarny o tytuł Mistrza Szkolnej Patelni, pod honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Starosty Działdowskiego, Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku i Stowarzyszenia Euro-Toques Polska.

Jury konkursu w składzie:  Dariusz Struciński  – przewodniczący, Marcin Zakrzewski, Mariusz Gachewicz, Iwona Michalska, Patryk Wiśniewski, Tomasz Królikowski, Mateusz Pikor, Michał Soliwoda, Andrzej Szczapa, Grzegorz Chojnacki najwyżej oceniło potrawy uczennic Zespołu Szkół w Malinowie Karoliny Strzelewskiej i Roksany Tańskiej, które do konkursu przygotowała, podobnie jak w roku ubiegłym  nauczycielka zawodu Iwona Szulc!

Gospodarzem kolejnego XXVII Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego, zgodnie z regulaminem, będzie ponownie Zespół Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny.

Gratulujemy!

Zadanie współfinansowane przez Powiat Działdowski.

Fot: Materiał: Marcin Ostrowski (MD)Dodał: Benedykt Perzyński