Społeczeństwo i środowisko 24.04.2018
Targi Pracy i Edukacji 2018 w działdowskim ZSZ

23 kwietnia br. odbyły się w działdowskim Zespole Szkól Zawodowych nr 1 Targi Pracy i Edukacji zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy OHP i Młodzieżowe Centrum Kariery w Działdowie we współpracy ze Starostwem Powiatowym i Powiatowym Urzędem Pracy w Działdowie.

W programie tegorocznej edycji wyszczególniono m. in. oferty kierunków kształcenia ponadgimnazjalnego, oferty pracy w regionie i zagranica, oferty szkoleń i kursów i konsultacje z doradcami zawodowymi i pośrednikami pracy.

W trakcie targów swoje stoiska zaprezentowały m. in. szkoły ponadpodstawowe, uczelnie, przedsiębiorcy i instytucje. Najliczniejszą grupę zwiedzających stanowili gimnazjaliści oraz uczniowie najstarszych klas szkół ponadpodstawowych, dla których były one okazją do zapoznania się z ofertami edukacyjnymi zajmującymi się kształceniem młodzieży i dorosłych w różnych formach oraz potrzebami lokalnego, regionalnego, ogólnopolskiego i zagranicznego rynku pracy.

Fot: Piotr UtrataDodał: Benedykt Perzyński