Kultura, edukacja, sport 04.12.2017
Wyniki X Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki ” HOFFER SUPERHIT FESTIVAL DZIAŁDOWO 2017 “

2 grudnia br. w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Działdowie odbył się X Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki ” HOFFER SUPERHIT FESTIVAL DZIAŁDOWO 2017 “.

Jury w składzie Magdalena Steczkowska, Grażyna Łobaszewska i Krzysztof Kiljański oceniało  w tym roku 35 uczestników w dwóch kategoriach.

W kategorii 13-18 lat I miejsce jury przyznało Wiktorii Zwolińskiej z Krakowa, II miejsce Alicji Szemplińskiej z Ciechanowa, zaś III miejsce Piotrowi Zubkowi z Warszawy. W kategorii 19-28 I miejsce zajął Maksymilian Łapiński z Bydgoszczy, II miejsce Kamil Czeszel z Torunia, zaś III miejsce Jacek Uchański z Warszawy. Nagroda Główna, czyli „Platynowy Słowik”, przypadła Mateuszowi Włodarczykowi z Tomaszowa Mazowieckiego.

Tegoroczny festiwal, podobnie jak i poprzednie,  był współfinansowany przez Powiat Działdowski.