Kultura, edukacja, sport 12.04.2022
Uczennica lidzbarskiego liceum w etapie centralnym XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Zofia Mendalka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Lidzbarku im. K.K. Baczyńskiego znalazła się w gronie 7 osób, które będą reprezentować nasze województwo w etapie centralnym XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Etap wojewódzki przeprowadzono 9 kwietnia br. w Giżycku. Do części pisemnej przystąpiło 23 uczniów. 8 najlepszych przeszło do etapu ustnego. 7 z nich pojedzie na etap centralny do Warszawy. Zofia Mendalka z LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku jako jedyna reprezentować będzie powiat działdowski. Uczennica do udziału w konkursie przygotowuje się pod opieką pani Marii Markowskiej.

Serdecznie gratulujemy Zofii i życzymy dalszych sukcesów!

Nadesłała: Anna Wółkowska

/zdjęcie główne przedstawia grupę uczestników olimpiady/

Fot: Anna WółkowskaDodał: Benedykt Perzyński