Kultura, edukacja, sport 03.07.2023
Czesław Jaskólski reprezentował nasz powiat w finale krajowym OTWP

28 czerwca br. podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Działdowskiego Starosta Działdowski wręczył list gratulacyjny uczniowi VIII klasy Szkoły Podstawowej w Bryńsku, Czesławowi Jaskólskiemu który reprezentował nasz powiat w finale krajowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Ogromny zasób wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej, sprzętu pożarniczego, historii straży, bezpieczeństwa i pierwszej pomocy przedmedycznej zapewnił Czesławowi Jaskolskiemu zwycięstwa na szczeblach: gminnym, powiatowym i wojewódzkim oraz dobry wynik w finale centralnym, plasując go w ścisłej czołówce startujących. Choć Czesławowi nie udało się wygrać finału krajowego w swojej grupie wiekowej, jego wynik potwierdza wiedzę i bardzo dobre przygotowanie do Turnieju.

Serdecznie gratulujemy wyniku oraz życzymy dalszych sukcesów!

Czesław Jaskólski reprezentował nasz powiat w finale krajowym OTWP

/zdjęcie główne przedstawia mężczyznę, kobietę i nastolatka/

Fot: Mariusz GrabińskiDodał: Benedykt Perzyński