Kultura, edukacja, sport 10.05.2022
Dzień  Otwarty Szkoły w  Zespole Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku

28 kwietnia br. odbył się w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Lidzbarku Dzień Otwarty Szkoły, który został zorganizowany dla uczniów okolicznych szkół podstawowych pod hasłem „Poznaj zawod i dołącz do nas”.

W wydarzeniu wzięło udział wielu gości, m. in. członek Zarządu Powiatu Działdowskiego Wiesław Cieślak, dyrektorzy, prezesi, kierownicy, właściciele zakładów pracy oraz instytucji współpracujących ze szkołą, wychowawcy i nauczyciele z zaproszonych szkół.

Uczestnikom została zaprezentowana oferta edukacyjna technikum w zawodach: technik budownictwa, technik reklamy, technik organizacji turystyki oraz oferta branżowej szkoły I stopnia. Pracownie szkolne były dostępne dla zwiedzających, a chętni mieli okazję do zapoznania się z nowoczesnym sprzętem, na którym aktualnie pracują nasi uczniowie. Dodatkową atrakcją dla przybyłych była fotobudka, w której wszyscy chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Prezentacja szkoły z pewnością pomoże uczniom klas ósmych szkół podstawowych w wyborze przyszłej, optymalnej ścieżki dalszego kształcenia.

Serdecznie dziękujemy Gościom za przybycie i uświetnienie swoją obecnością Dnia Otwartego Szkoły.

Opracował: Piotr Czajkowski

/Zdjęcie główne przedstawia uczestników wydarzenia/

Fot: ZS w LidzbarkuDodał: Benedykt Perzyński