Powiat Działdowski

A- A+

Kultura, edukacja, sport 13.01.2020
Finał WOŚP w Dłutowie

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się także w Dłutowie, graliśmy nieco wcześniej, bo już 11 stycznia br.  Organizacji imprezy  podjęła się Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starym Dłutowie na czele z p. dyrektor Katarzyną Trzcińską-Raczkowską. Nie można nie wspomnieć o ogromnym wsparciu i zaangażowaniu w organizację 28  finału WOŚP: Rady Rodziców SP w Starym Dłutowie, Rady Sołeckiej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych ze Starego Dłutowa i Nowego Dworu.

Wielkie podziękowania dla wszystkich darczyńców, którzy ofiarowali: czas i swoje serce, fanty, vouchery, gadżety i nagrody rzeczowe na  licytacje. A wylicytować można było m.in.: vouchery na: sesję zdjęciową, masaż relaksacyjny, przejażdżkę motocyklem, manicure hybrydowy, kosmetyki Avon, strzyżenia w salonie fryzjerskim Anna, obiady w barze Chata, ogromny i przepyszny  tort bezowy, karykaturę Artura Barcisia z autografem, koszulki i piłki z autografem Łukasza Teodorczyka, rakietkę do tenisa z autografem zawodnika Decorglassu, drewniane karmniki dla ptaków, bukiety ciętych kwiatów, sprzęt sportowy, gadżety WOŚP i rękodzieło.

W kawiarence zorganizowanej przez panie z Rady Rodziców i Koła Gospodyń można było zakupić ciasta, pączki, gofry, popcorn, napoje zimne i gorące. Przy ognisku zabezpieczonym przez panów strażaków z OSP Dłutowo i Nowy Dwór mogliśmy upiec kiełbaski. Obydwa zastępy oferowały również przejażdżki wozami strażackimi. A i dla amatorów przejażdżki bryczką też coś się znalazło. Dzięki tym działaniom udało nam się zebrać kwotę  7 793,94 zł.

Galeria

Nadesłała: Dorota Olszewska

Fot: SP DłutowoDodał: Benedykt Perzyński