Kultura, edukacja, sport 02.09.2020
Inauguracja nowego roku szkolnego w II LO im. Jana Pawła II w Działdowie

1 września 2020 roku w II Liceum Ogólnokształcącym odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2020/2021. Miała ona miejsce w sali konferencyjnej CKU. Uroczystość swoją obecnością uświetnili Starosta Powiatu Działdowskiego pan Paweł Cieśliński i Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi pani Marlena Perzyńska. Dyrektor szkoły pani Ewa Raciborska przedstawiła dotychczasowy dorobek II LO oraz strategię rozwoju na kolejne lata. Głos zabrał również pan starosta, życząc gronu pedagogicznemu oraz wszystkim uczniom owocnej pracy i wytrwałości w nowym roku szkolnym. Ponadto uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami w salach zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Informacja: II LO w Działdowie

Fot: II LO w DziałdowieDodał: Benedykt Perzyński