Zdrowie 05.10.2020

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie informuje, że w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną, dotyczącą zakażeń COVID-19, w Powiecie Działdowskim jak również w naszym Szpitalu zmuszony jestem do ograniczenia zakresu niektórych świadczeń.

Jednocześnie wraz z dynamicznie zmieniająca się sytuacją poszczególne zakresy zostają przywrócone. Podstawowe bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców jest zapewnione i dołożymy wszelkich starań aby nadal tak było i jak najszybciej przywrócimy normalne funkcjonowanie wszystkich komórek SPZOZ w Działdowie.

Obecnie Poradnia Ortopedyczna działa w ograniczonym zakresie.
W Poradni Chirurgicznej nie są wykonywane zabiegi planowe.
Nie są wykonywane planowe badanie endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia).
Wstrzymane są planowe przyjęcia do Oddziałów Chirurgii Ogólnej i Urazowo-Ortopedycznego.
Przywróciliśmy normalną pracę Wieloprofilowego Oddział Chorób Wewnętrznych i Oddziału Rehabilitacji.
Przywróciliśmy przyjęcia planowe do Oddziału Neurologicznego i Oddziału Udarowego.
Wznowiona została normalna praca Bloku Operacyjnego.
Za wszystkie niedogodności przepraszam.

Dyrektor SPZOZ w Działdowie
Ireneusz Weryk