ODBIÓR KOŃCOWY PRZEBUDOWY CHODNIKA W WIERZBOWIE

14 września br. nastąpił odbiór końcowy zadania „Przebudowa chodnika w miejscowości Wierzbowo na działce nr 16”, którego dokonała komisja w składzie: wójt gminy Iłowo-Osada Sebastian Cichocki, wicestarosta Marian Brandt, sołtys Wierzbowa Elżbieta Stenkiel, radny gminy Józef Małecki,  Piotr Bodziałko, Marek Krajewski i Piotr Utrata oraz przedstawiciel wykonawcy Robert Janiszewski. Wykonawcą zadania była firma POLBUD Elżbieta Janiszewska.

Inwestycja polegała na demontażu starego chodnika, ułożeniu nowych krawężników i kostki brukowej na odcinku 420 mb. Inwestycja została zrealizowana dzięki wsparciu Powiatu Działdowskiego, który dofinansował zadanie Gminy Iłowo-Osada w wysokości 42.500 zł. Gmina Iłowo-Osada na ten cel przeznaczyła środki w wysokości 49108,65 zł. Całkowity koszt zadania wyniósł 91 608,65 zł.