Powiat Działdowski

A- A+

Powiat Działdowski ani na chwilę nie zaprzestał realizowania zaplanowanych inwestycji.

Powiat Działdowski, mimo pandemii koronawirusa i obostrzeń związanych z ogłoszeniem stanu epidemicznego w Polsce, nie zaprzestał realizacji zaplanowanych inwestycji. Przypomnieć należy, że w tym roku dokonano odbioru przebudowy chodnika przy drodze powiatowej nr 1294 N w miejscowości Nick, remontu (odnowy) drogi powiatowej nr 1351 N Chełsty–Ciechanówko (etap II), odnowy siedziby Starostwa Powiatowego (planowane jest również dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych) i przebudowy drogi powiatowej nr 1373 N Gralewo–Filice.

Galeria

W niedługim czasie rozpoczęte zostaną następujące inwestycje:

– termomodernizacje budynków w Zespole Szkół w Malinowie oraz w Domu Opieki Społecznej w Uzdowie,

– rozbudowa sali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Działdowie i instalacja windy dla niepełnosprawnych,

– budowa parkingu przy budynku PZD/PCPR/Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności przy ul. Lidzbarskiej,

– modernizacja pomieszczeń lub przebudowa Oddziału Psychiatrycznego SP ZOZ,

– remont (odnowa) drogi nr 1556 N Iłowo-Sochy-Dźwierznia-granica powiatu,

– wiata przy siedzibie PZD w Lidzbarku do przechowywania masy piaskowo-solnej i materiałów kamiennych używanych do naprawy dróg.

Należy podkreślić, że Rada Powiatu Działdowskiego oraz Zarząd Powiatu  obradowały i obradują zgodnie z planem. Podobnie funkcjonuje Starostwo Powiatowe w Działdowie, które jest dostępne dla interesantów zgodnie z zaleceniami rządowymi.

Informacje o dostępności interesantów do urzędu publikowane są na bieżąco na stronach: http://dzialdowo.starostwo.gov.pl/ i https://powiatdzialdowski.pl

Dodał: Benedykt Perzyński