Kultura, edukacja, sport 21.11.2023
Już wkrótce XXII Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu „Działdowo Cup 2023” .

W dn. 1-3 grudnia br. rozegrany zostanie XXII Międzynarodowy Halowy Turniej Baseballu „Działdowo Cup 2023” o Puchar Prezydenta RP pod Patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego i przy wsparciu Burmistrza Miasta Działdowo i Starosty Działdowskiego.

Turniej w kategorii U-12 „Nadziei Olimpijskich” z udziałem 10 ekip: z Ukrainy /Rivne, Cherniovtse/, Litwy/ Vilnius, Kaunas, Radviliski/, Mołdawii i Polski /Warszawa, Kutno, Gdańsk, Działdowo/. Mimo wielu trudności, dzięki wielkiemu wsparciu zawodniczek, zawodników Yankees, działaczy, dyrekcji i nauczycieli ZSO Nr 2, pracowników hali sportowej przygotowujemy 22 turniej. Klub „Yankees” Działdowo w tym czasie obchodzi swoje XXX-lecie istnienia i turniej będzie jedną z imprez rocznicy. Jeżeli chcecie Państwo wesprzeć Turniej – śmiało zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 694 813 791.

Program turnieju w załączniku.

Nadesłał: Zdzisław Ziółkowski

/zdjęcie główne przedstawia plakat z informacją o turnieju/