Kultura, edukacja, sport 23.11.2023

22 listopada 2023 roku odbyła się w Olsztynie Gala Sportu Szkolnego, która zbiegła się z obchodami 70-lecia Szkolnego Związku Sportowego. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia wyróżniającym się działaczom związku. Wśród odznaczonych znalazł się nauczyciel naszej szkoły – Dariusz Grochowski. W ten sposób doceniono jego pracę na rzecz rozwoju i promocji sportu wśród dzieci i młodzieży. Uroczysta Gala była także okazją do podsumowania rywalizacji sportowej Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Młodzież naszej szkoły zajęła 4 miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych województwa. Kolejną nagrodę otrzymał Powiat Działdowski, 5 miejsce w kategorii Powiatów w województwie Warmińsko-Mazurskim.

Nadesłał: Tomasz Nąć

/zdjęcie główne przedstawia uczestników gali/

Fot: ZS nr 1 w DziałdowieDodał: Benedykt Perzyński