Ogłoszenia 22.01.2018
Komunikat zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Działdowie
  1. Wyjazd do teatru w Elblągu na spektakl „Skąpiec“ Moliera nastąpi 20 stycznia br. o godz. 15,00 z parkingu przy markecie RAST.
  2. Klub Miłośników Opery i Operetki zaprasza na spektakl operowy pt” „Opowieści Hoffmana” J. Offenbacha w dniu 22 stycznia br. o godz. 10,00 w sali multimedialnej MDK przy ul Wolności 64.
  3. Dyskusyjny Klub Książki zaprasza 1 lutego br. o godz. 16,30 na kolejne spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Dyskutować będziemy nad książką Henning Mankell, Włoskie buty.
  4. 5 lutego br. o godz. 10,00 zapraszamy do auli DCKU na wykład dot. profilaktyki uzależnień, który poprowadzą: mgr Elzbieta Michalak i mgr Radosław Gruss. Na wykładzie będzie rozdany Biuletyn UTW z kompletem materiałów na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze.
  5. 8 lutego o godz. 17,00 zapraszamy na tradycyjną zabawę karnawałową w restauracji „Przedzamcze”. Koszt 40 zł od osoby. Zapisy i wpłaty: Kol. Jerzy Dąbrowski oraz członkowie Zarządu podczas czwartkowych dyżurów.
  6. Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnica zaprasza 10 lutego br. o godz. 18,00 do sali OSP /wstęp wolny/ na spektakl: „Na miłość nigdy nie jest za późno”.
  7. W dniu 26 lutego br. o godz. 9,45 -I termin i 10,15 II termin odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. Obecność członków UTW obowiązkowa.
  8. 12 maja br. zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskim Marszu Nordic Walking studentów UTW 2018. Marsz odbędzie się w Nowym Mieście Lub. wspólnie ze słuchaczami UTW Nowe Miasto Lubawskie i Lidzbark. Zapisy i wpłaty 10 zł od osoby /koszt transportu/ do 15 kwietnia br. przyjmuje Kol. Marian Odachowski.

Za Zarząd UTW: Antoni Furtak