Kultura, edukacja, sport 11.05.2023
Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Działdowie

10 maja br. wicestarosta Krzysztof Aurast oraz członkowie Zarządu Powiatu Działdowskiego Janusz Kaczmarek i Wiesław Cieślak uczestniczyli w Obchodach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną pod hasłem „Cztery Żywioły, czyli Natura i My”, które w tym roku odbyły się w Parku Honorowych Dawców Krwi w Działdowie. Organizatorem uroczystości pod honorowym patronatem Starosty Działdowskiego i Burmistrza Miasta Działdowo było Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Koło w Działdowie. Oprócz występów artystycznych uczestnicy, mogli skorzystać z ogrodu twórczych gier i zabaw, sprzętu gaśniczego pod czujnym okiem strażaków i spróbować wyśmienitych potraw.

Zadanie było współfinansowanie ze środków Powiatu Działdowskiego i Gminy Miasto Działdowo.

/zdjęcie główne przedstawia grupę dzieci/

Fot: Marcin Ostrowski (MD)Dodał: Benedykt Perzyński