Kultura, edukacja, sport 06.08.2019
OSTATNIE SPOTKANIE W RAMACH VII EDYCJI POWIATOWYCH WIECZORÓW Z POEZJĄ

4 sierpnia br. w działdowskim Parku HDK pożegnaliśmy się z Powiatowymi Wieczorami z Poezją. W ostatnim poetyckim spotkaniu wystąpiły: aktorka Magdalena Wójcik oraz poetka działdowska Elżbieta Karlsson, która promowała swój najnowszy tomik poetycki „W biegu”. Spotkaniu towarzyszyła przygotowana przez członkinię SDKS, Gosię Grabowską  wystawa fotografii Krzysztofa Chylińskiego, połączonych z poetyckim komentarzem Joanny Stanulewicz, oraz występ zespołu Szkoły Muzyki i Tańca Art Music Kornelii Falk.

Na zakończenie prowadząca, Renata Buczyńska podziękowała obecnemu na spotkaniu przewodniczącemu Rady Powiatu Działdowskiego Michałowi Struzikowi, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie Justynie Lytvyn, dyrektorowi Miejskiemu Domu Kultury w Działdowie Sławomirowi Rutkowskiemu i dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lidzbarku Marlenie Komosińskiej za pomoc przy organizacji tegorocznej edycji Powiatowych Wieczorów z Poezją.Podziękowania zostały skierowane również do członków SDKS: Witolda Ostrowskiego, Ewy Sotomskiej, Jadwigi Smółki, Sylwii Kaczmarczyk, Marty Kaczmarczyk, Gosi Grabowskiej, Elżbiety Zakrzewskiej, Anety Balli, Piotra Kozikowskiego i Pawła Kamińskiego za szczególne zaangażowanie w organizację wieczorów.

Powiatowe Wieczory z Poezją są od siedmiu lat finansowane przez Powiat Działdowski.

Nadesłała: Elżbieta Zakrzewska

Fot: Jadwiga Smółka, Gosia Grabowska, Dariusz Buczyński, Marcin OstrowskiDodał: Benedykt Perzyński