Powiat Działdowski

A- A+

Turystyka 22.01.2018
„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Właśnie rozpoczęła się czwarta edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowana przez Polską Organizację Turystyczną pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Weekend, w którym ceny obniżone będą o połowę, zaplanowano w tym roku na 9 – 11 marca.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej i Ministerstwa Sportu i Turystyki ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie naszego kraju, również poza głównymi okresami urlopowymi. Takie działanie wpływa na pobudzanie krajowego ruchu turystycznego i zwraca uwagę mieszkańców Polski na możliwość spędzania wolnego czasu w kraju. Akcja ma również pozytywny wpływ na wzrost znaczenia turystyki jako dziedziny polskiej gospodarki.

Głównymi beneficjentami akcji są przede wszystkim polscy turyści, którzy mogą zaplanować wypoczynek w Polsce w korzystnej cenie. Beneficjentem jest także branża turystyczna, która może liczyć na wpływy finansowe, ale również poprzez konsolidację działań zyskuje możliwość wspólnej promocji w tzw. niskim sezonie. Akcja ma także spopularyzować wypoczynek w na terenie Polski w okresie wiosennym i jesiennym.

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w tej ogólnopolskiej akcji hotelarzy, restauratorów, przedsiębiorców turystycznych, organizacje i inne podmioty związane z obsługą ruchu turystycznego.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl.

 Tam też znajdują się szczegółowe informacje o akcji i możliwościach w niej udziału.

Rejestracja partnerów branżowych zakończy się 13 lutego br.

Sprzedaż ofert ruszy 21 lutego br., zaś finał akcji zaplanowano na weekend od 9 do 11 marca 2018 r.

Dodał: Benedykt Perzyński