Społeczeństwo i środowisko 18.09.2023
Prawie 2 miliony zł bezzwrotnego dofinansowania dla Powiatu Działdowskiego! Prawie 2 miliony zł bezzwrotnego dofinansowania dla Powiatu Działdowskiego!

15 września br. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie  rozdysponowane zostały środki finansowe w ramach VI edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych przeznaczone dla samorządów powiatowych i gminnych, w których funkcjonowały Państwowe Gospodarstwa Rolne.

W ramach wyżej wymienionego programu Powiat Działdowski otrzymał bezzwrotne dofinansowanie w kwocie 1 960 000 zł na realizację inwestycji Przebudowa drogi powiatowej nr 1351 N na odcinku Chełsty – Ciechanówko.

Wykaz samorządów z województwa warmińsko-mazurskiego, które otrzymały środki finansowe na inwestycje w załączniku.

Prawie 2 miliony zł bezzwrotnego dofinansowania dla Powiatu Działdowskiego!

/zdjęcie główne przedstawia mężczyznę stojącego na scenie za mównicą/

Fot: Mariusz GrabińskiDodał: Benedykt Perzyński