Kultura, edukacja, sport 20.12.2017
PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO W-M SZS DLA PIŁKAREK Z BURKATU!

Po zwycięstwie w Mistrzostwach Rejonu przyszedł kolejny sukces dla młodych piłkarek ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Burkacie. 19 grudnia br. w hali MOSiR Nowe Miasto Lubawskie odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Przewodniczącego Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego (rocznik 2005 i młodsze).

Zawodniczki SP Burkat okazały się najlepsze w całych zawodach pokonując bezapelacyjnie wszystkie rywalki, natomiast Sandra Markowska została wybrana najlepszą bramkarką, zaś Dżesika Gutowska została najlepszą strzelczynią z dorobkiem 11 bramek!

Tabela końcowa:

1. SP Burkat
  2. SP Łąkorz
  3. SP Nr 1 Nowe Miasto Lub.
  4. SP Mroczno
  5. SP Grodziczno
  6. SP Koszelewy

SP Burkat: Sandra Markowska, Weronika Anbo, Martyna Gmurczyk, Zuzanna Gmurczyk, Dżesika Gutowska, Agnieszka Gromke, Wiktoria Bandachowska, Wiktoria Słotwińska, Monika Kowalska, Alicja Kaczorowska. Trener Grzegorz Efczyński.

Nadesłał: Grzegorz Efczyński