Kultura, edukacja, sport 23.11.2022

Zarząd Powiatu Działdowskiego z prawdziwą przyjemnością ogłasza wyniki Konkursu Fotograficznego pn. „Wyjątkowe obiekty architektoniczne powiatu działdowskiego”, którego celem było propagowanie fotografowania w plenerze jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki.

W konkursie fotograficznym mógł wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu działdowskiego, który zrobił zdjęcia przedstawiające wyjątkowe, niepowtarzalne, unikatowe, ciekawe obiekty architektoniczne położone na terenie powiatu działdowskiego.

Do konkursu wpłynęło 48 prac konkursowych.

Nagrody rzeczowe i wyróżnienia zostały przyznane następującym uczestnikom:
Laureaci :

I miejsce         Michał Budzyński

II miejsce        Krzysztof Chyliński

III miejsce       Łukasz Kalwara

IV miejsce       Sylwester Kasprowicz

V miejsce        Ryszard Makszyński

VI miejsce       Rajmund Szczepański

Wyróżnienia:

Natalia Warmińska

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłane zdjęcia. Autorom nagrodzonych i wyróżnionych prac gratulujemy! Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia posłużą do promocji powiatu działdowskiego.

Galeria zdjęć laureatów:

Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Wyjątkowe obiekty architektoniczne powiatu działdowskiego”

I. Ratusz w Działdowie – Michał Budzyński

II. Kościół pw. św. Wojciecha w Działdowie – Krzysztof Chyliński

III. Kolejowa wieża ciśnień w Iłowie-Osadzie – Łukasz Kalwara

IV. Pomost edukacyjny w Szczuplinach – Sylwester Kasprowicz

V. Pałac w Myślętach – Ryszard Makszyński

VI. Kościół pw. św. Józefa w Ruszkowie – Rajmund Szczepański

Wyróżnienie:

Kościół pw. św. Michała Archanioła w Uzdowie – Natalia Warmińska

/zdjęcie główne przedstawia fragment centrum miasta/