Społeczeństwo i środowisko 11.03.2024
Serdeczne życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa życzę Państwu, aby sprawowanie tej zaszczytnej funkcji przynosiło wiele osobistej satysfakcji oraz radości z dobrych owoców Państwa działań.
Jednocześnie pragnę podziękować za Państwa trud i zaangażowanie w wypełnianie codziennych obowiązków oraz inicjatywy, które przekładają się na rozwój sołectw i realizację potrzeb ich mieszkańców. Jesteście Państwo Gospodarzami swoich Małych Ojczyzn oraz fundamentem samorządności. Niech satysfakcja z pełnionej funkcji opiekuna i gospodarza wsi towarzyszy Państwu w codziennej pracy i działalności, a kolejne lata niech obfitują w liczne sukcesy oraz będą szczęśliwe zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym.

Życzę wytrwałości i powodzenia we wszystkich Państwa inicjatywach i przedsięwzięciach.

Starosta Działdowski

Paweł Cieśliński