Powiat Działdowski

A- A+

Kultura, edukacja, sport 22.05.2019
Stal Kutno i Yankees Działdowo przewodzą w Grupie Wschodniej BLB!

W dn. 11 i 19 maja br. rozegrane zostały kolejne mecze w ramach Grupy Wschodniej  Bałtyckiej Ligi Baseballu, w trakcie których  Yankeesi Działdowo zmierzyli się dwukrotnie ze Stalą Kutno, wygrywając pierwszy mecz 13:10 i przegrywając drugi 11:4.

Yankeesi Działdowo wystąpili w składzie: Paweł Karbowski, Daniel Gruszczyński, Kamil Olichwier, Maciej Lipiński, Marcin Morawski, Mateusz Banach, Daniel Wójcik,Bartosz Gajtkowski, Damian Zaczkowski, Radosław Reluga, Ricardo Santos, Filip Świgoński, Mikołaj Rojewski, Dawid Jurkowski, Jakub Jedwabnik. Trenerzy: Maciej Lipiński, Marcin Morawski, Aneta Prusak.

Galeria

Aktualna tabela rozgrywek w ramach BLB:

Stal Kutno i Yankees Działdowo przewodzą w Grupie Wschodniej BLB!

Udział Yankees Działdowo w rozgrywkach Bałtyckiej Ligi Baseballu jest możliwy dzięki wsparciu Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Burmistrza Miasta Działdowo i Powiatu Działdowskiego.

26 maja br. na boisku przy ulicy Świerkowej w Działdowie odbędą się półfinały kategorii U-15 w ramach awansu do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2019, zaś 28 maja br. na stadionie w Miłomłynie finały Igrzysk Dzieci i Młodzieży w baseballu, a 6 czerwca br. rozegrane zostaną mecze o Puchar Grunwaldu. Zaplanowany jest również rewanżowy mecz z U.S. Army (termin w trakcie ustalania).

Nadesłał: Zdzisław Ziółkowski

Fot: Zdzisław ZiółkowskiDodał: Benedykt Perzyński