Społeczeństwo i środowisko 22.12.2021
Uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w Konkursie Fotograficznym: „Przyroda powiatu działdowskiego w barwach czterech pór roku”

21 grudnia 2021 r. w Starostwie Powiatowym w Działdowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu Fotograficznego: „Przyroda powiatu działdowskiego w barwach czterech pór roku”. Nagrody oraz okolicznościowe kalendarze, zawierające wyróżnione w konkursie zdjęcia, wręczyli laureatom starosta Paweł Cieśliński i wicestarosta Krzysztof Aurast.

W konkursie fotograficznym mógł wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu działdowskiego, który zrobił fotografie przedstawiające walory krajobrazowe i przyrodnicze naszego powiatu w każdej porze roku: wiosną, latem, jesienią, zimą.

Przypominamy nazwiska laureatów i wyróżnionych:

I. Laureaci

I miejsce – Krzysztof Chyliński,

II miejsce – Rajmund Szczepański,

III miejsce – Adrian Grzeszczak,

IV miejsce – Ryszard Makszyński,

V miejsce – Michał Budzyński,

VI miejsce – Natalia Warmińska.

II. Wyróżnienia

Alicja Kulińska,

Sylwia Kwiatkowska-Kołakowska,

Małgorzata Czaplińska.