Kultura, edukacja, sport 19.05.2023

Biuro ds. Żywności w Departamencie Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza osoby prywatneoraz firmy produkujące wyroby regionalne, stowarzyszenia, restauratorów, artystów oraz koła gospodyń wiejskich z naszego województwa do udziału w roli wystawcy w trakcie wydarzenia „Dziedzictwo kulinarne Warmii i Mazur. Targi żywności regionalnej, naturalnej i tradycyjnej”, które odbędzie się 17 czerwca br. w Olsztynie. Organizatorzy zapewniają 30 drewnianych, pojedynczych straganów z zadaszeniem. Ilość stanowisk jest ograniczona.  W programie m.in.: kiermasz produktów regionalnych, konkursy i pokazy kulinarne, degustacja potraw, strefa animacji dla dzieci, występy artystyczne. Gościem specjalnym będzie w tym roku Karol Okrasa. Ponadto, w trakcie wydarzenia zostanie zorganizowany konkurs kulinarny „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Szczegóły dotyczące zgłoszenia oraz regulamin wraz z kartą zgłoszeniową do pobrania na stronie internetowej:

Informacja: UM W-M w Olsztynie