Kultura, edukacja, sport 14.02.2023
Wielobój łyżwiarski pracowników samorządowych i wygrana starostwa!

10 lutego br. na na działdowskim lodowisku rozegrany został wielobój łyżwiarski, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie, a w którym wzięli udział pracownicy Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta.

Rywalizacja ośmioosobowych zespołów w trzech konkurencjach: sztafeta, jazda na czas i slalom, do końca wzbudzała wiele emocji. Drużyna Starostwa Powiatowego w Działdowie, reprezentowana m. in. przez naszych starostów: Pawła Cieślińskiego i Krzysztofa Aurasta oraz etatowego członka zarządu Janusza Kaczmarka, przy profesjonalnym dopingu czyrliderek, pokonała drużynę Urzędu Miasta w Działdowie.

Fot: Materiał filmowy: Karol Wrombel zdjęcia: Karol Wrombel i Mariusz GrabińskiDodał: Benedykt Perzyński