Kultura, edukacja, sport 20.05.2019
„Wyjątkowi uczestnicy, wyjątkowa atmosfera i wyjątkowa pogoda” – kolejna edycja rajdu „Odjazdowy Bibliotekarz”.

18 maja br.  bibliotekarze, czytelnicy oraz miłośnicy słowa pisanego, bibliotek i rowerów mogli wziąć udział w kolejnej edycji rajdu rowerowego „Odjazdowy Bibliotekarz”, który został zorganizowany przy współpracy Biblioteki Szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie, Biblioteki Szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie, Biblioteki Szkolnej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie, Biblioteki Szkolnej Szkoły Podstawowej nr 4 w Działdowie, Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Działdowie oraz Zakładu Karnego w Iławie – Oddział Zewnętrzny w Działdowie, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Działdowo.

Tegoroczny rajd był pod każdym względem wyjątkowy: wyjątkowi uczestnicy, wyjątkowa atmosfera i wyjątkowa pogoda. Do tego nagrody w konkursie dla uczestników rajdu, pyszny poczęstunek, bookcrossing i przemiłe towarzystwo. Czy można było lepiej spędzić dzisiejsze przedpołudnie? Oczywiście, że nie! Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu, że mimo niepogody byli bardzo pogodni!

Informacja: MBP Działdowo

Fot: MBP DziałdowoDodał: Benedykt Perzyński