Powiat Działdowski

A- A+

Wydarzenia 07.03.2023
Zaproszenie na Wojskowe Targi Służby i Pracy do Olsztyna

W dn. 17-18 marca br., w godz. 9:00-18:00, przy ul. Saperskiej 1 w Olsztynie odbędą się Wojskowe Targi Służby i Pracy zorganizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji i Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Oprócz wielu atrakcji, na które składają się m. in. możliwość skorzystania bezpłatnie ze strzelnicy i bazy paintball i trenażera skoków spadochronowych. Na stoisku medycznym będzie można zrobić podstawowe badania diagnostyczne. Oczywiście, nie zabraknie prawdziwego kulinarnego hitu, czyli wojskowej grochówki podawanej z pieczonym na miejscu żołnierskim chlebem.

Uczestnicy będą mogli również zapoznać się z nowoczesnym sprzętem wojskowym i sprawdzić możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po służbę zawodową. Każdy będzie mógł porozmawiać osobiście z rekruterem, studentami uczelni wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP. Zainteresowani pracą na stanowiskach cywilnych w resorcie obrony narodowej będą mogli poznać ofertę jednostek i instytucji wojskowych. Na miejscu będzie można złożyć również wniosek o wstąpienie do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej lub do Wojsk Obrony Terytorialnej. Zapraszamy, ponieważ jest to szansa dla wszystkich, którzy szukają ciekawej pracy, stałego wynagrodzenia lub chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu.

Dodał: Benedykt Perzyński