Społeczeństwo i środowisko 23.04.2019

27 maja br., w godz. 9:00-14:00, w olsztyńskim Hotelu Wileńskim przy ul. Knosały 5 odbędzie się szkolenie z zakresu nieprawidłowości w wydatkowaniu środków z funduszu sołeckiego, które poprowadzi Janusz Facon, praktyk z ponad 25-letnim doświadczeniem, członek Kolegium RIO w Olsztynie, przewodniczący Regionalnej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Olsztynie oraz były dyrektor wydziału finansów i budżetu urzędu wojewódzkiego, skarbnik powiatu, główny księgowy w jednostkach budżetowych.

Wykładowca przedstawi uczestnikom praktyczne aspekty oraz zasady funkcjonowania funduszu sołeckiego, oraz przedstawi praktycznie sposoby przygotowania i sporządzania dokumentów oraz omówi najczęściej występujące nieprawidłowości w oparciu o orzecznictwo.

Organizatorem szkolenia jest Egitim Michał Ignasiak, z siedzibą ul. Chłapowskiego 14, 63-800 Gostyń.

Cena: 470 zł brutto/osoba (jeżeli finansowane ze środków publicznych).
Kwota obejmuje: materiały, certyfikat, przerwę kawową oraz lunch.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 maja (piątek) 2019 r.
WAŻNE: Przy zgłoszeniach po 17 maja cena wzrasta do 600 zł brutto/osoba.

Szczegóły:

Kontakt telefoniczny: 727 937 981, mailowy: biuro@egitim.pl