Kultura, edukacja, sport 31.10.2018
Zdecydowane zwycięstwo piłkarzy z SP nr 2 w Działdowie w finale powiatowym „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Wraz z końcem października br. piłkarze z piątych klas Szkoły Podstawowej nr 2 w Działdowie zakończyli sezon na wolnym powietrzu w efektownym stylu, wygrywając finał powiatowy Powiatowy „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” i stanęli na najwyższym podium.

Finał turnieju odbył się w Lidzbarku 30 października br., w którym wzięły udział 4 najlepsze zespoły w kategorii wiekowej U-12 z całego powiatu, czyli z SP nr 2 Działdowo, SP Koszelewy, SP Ruszkowo i SP Lidzbark.

Wyniki:

SP nr 2 Działdowo – SP Ruszkowo 18:0

SP Lidzbark – SP nr 2 Działdowo 1:3

SP nr 2 Działdowo – SP Koszelewy 8:0

Skład drużyny SP nr 2: Marcel Sobczak, Jakub Pydynkowski, Aleksander Szczypiński, Kacper Szwejk, Maciej Wasilewski, Jakub Siergiej, Konrad Walencik, Michał Lipowski. Nauczyciel prowadzący Bartłomiej Ozga.

Nadesłał: B. Ozga.

Fot: Bartłomiej OzgaDodał: Benedykt Perzyński