Kultura, edukacja, sport 28.09.2020
44 uczniów z naszego powiatu wyróżnionych i nagrodzonych

25 września bieżącego roku w Zespole Szkół w Malinowie starosta Paweł Cieśliński uroczyście wręczył Stypendia Naukowe i Wyróżnienia Starosty Działdowskiego dla czterdziestu czterech uczniów szkół średnich.

Cieszymy się niezmiernie, że w kolejnym roku mamy tak dużą grupę stypendystów, finalistów, uczniów którzy zdobyli najwyższe wyróżnienia, osiągnęli bardzo wysokie wyniki w konkursach. Oby, co roku, ta grupa była tak duża – powiedział, gratulując wszystkim wyróżnionym, starosta Paweł Cieśliński.

Wyróżnieni uczniowie:

Zespół Szkół nr 1 w Działdowie (LO) – 12 uczniów: Adam Duchna, Jakub Goszka, Marta Jaworska, Justyna Karczewska, Wiktor Kawka, Wiktoria Kępka, Joanna Kościńska, Maciej Krajewski, Miłosz Niścigorski, Adam Przybyszewski, Nina Rzeszutko, Gabriela Szczepańska.

Zespół Szkół nr 1 w Działdowie (Technikum) – 10 uczniów: Kacper Dwórznik, Mateusz Grześ, Julita Kaczyńska, Rafał Kamiński, Marta Kurgan, Karolina Lipińska, Klaudia Nowakowska, Patrycja Ponczkowska, Marek Trybuła, Robert Żarnowski.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie – 14 uczniów: Kinga Banach, Klaudia Weronika Barwińska, Dominika Daria Chodubska, Wiktoria Cichaczewska, Fabian Górecki, Klaudia Jaskólska, Anna Kowalewska, Martyna Mańka, Paulina Napiórkowska, Patrycja Ożga, Tomasz Sieczczyński, Weronika Sobotka, Natalia Szymańska, Wiktoria Urbanik.

Zespół Szkół w Malinowie – 6 uczniów: Weronika Beksa, Mateusz Brzozowski, Gabriela Cichocka, Martyna Łożyńska, Dominik Sieński, Oliwia Sobczak.

Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku – 2 uczniów: Wiktor Rakocki, Konrad Świtkowski.