Kultura, edukacja, sport 14.12.2022
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – trwa rejestracja szkół!

Fundacja Wolność i Demokracja zaprasza szkoły do uczestnictwa w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. W wydarzeniu, które wyznaczone zostało na dzień 1 marca 2023 r., mogą wziąć udział szkoły, które  prześlą zgłoszenia do 31 grudnia br. za pomocą formularza zgłoszeniowego. Bieg na dystansie 1963 m powinien być zorganizowany na terenie szkoły z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Po przyjęciu zgłoszenia przez organizatorów szkoła otrzyma pakiety startowe, składające z materiałów edukacyjnych oraz gadżetów sportowych. Ponadto organizator przewiduje 5 stypendiów dla uczniów z osiągnięciami sportowymi. Każda szkoła uczestnicząca w projekcie może zgłosić jednego kandydata. Laureaci otrzymają jednorazowe stypendium w wysokości 5 tys. zł.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: https://szkoly.tropemwilczym.org/rejestracja-miasta/