Kultura, edukacja, sport 14.12.2022
Uroczyste wręczenie nagród uczestnikom Konkursu Fotograficznego: Wyjątkowe obiekty architektoniczne powiatu działdowskiego

14 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Działdowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursu Fotograficznego: Wyjątkowe obiekty architektoniczne powiatu działdowskiego, którego celem było propagowanie fotografowania w plenerze jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki.

W konkursie fotograficznym mógł wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu działdowskiego, który zrobił zdjęcia przedstawiające wyjątkowe, niepowtarzalne, unikatowe, ciekawe obiekty architektoniczne położone na terenie powiatu działdowskiego.

Nagrody rzeczowe oraz kalendarze zawierające wyróżnione w konkursie zdjęcia wręczyli laureatom starosta Paweł Cieśliński, wicestarosta Krzysztof Aurast oraz etatowy członek zarządu Janusz Kaczmarek.

Przypominamy nazwiska tegorocznych zwycięzców:

I miejsce         Michał Budzyński

II miejsce        Krzysztof Chyliński

III miejsce       Łukasz Kalwara

IV miejsce       Sylwester Kasprowicz

V miejsce        Ryszard Makszyński

VI miejsce       Rajmund Szczepański

Wyróżnienia:

Natalia Warmińska

Nagrodzone prace na stronie internetowej:

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłane zdjęcia i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach!

/zdjęcie główne przedstawia uczestników wydarzenia/

Fot: Beata GołębiewskaDodał: Benedykt Perzyński