Ciąg pieszo-rowerowy na odcinku Działdowo-Kisiny oraz zatoki autobusowe oddane do użytku!

4 czerwca br. dokonano uroczystego odbioru budowy ciągu pieszo-rowerowego oraz zatok autobusowych na odcinku Działdowo-Kisiny przy drodze wojewódzkiej nr 544.

W uroczystym odbiorze uczestniczyli m.in. przedstawiciele inwestora, którym było Województwo Warmińsko-Mazurskie/Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie, przedstawiciel Powiatu Działdowskiego Piotr Utrata, Gminy Miasto Działdowo – burmistrz Grzegorz Mrowiński, Gminy Działdowo – wójt Mirosław Zieliński oraz przedstawiciele wykonawcy, czyli firmy Krusz-Bet. Sp. z o. o.

Koszt inwestycji wyniósł 3 600 000 zł brutto, z czego pomoc finansowa Powiatu Działdowskiego wyniosła 700 000 zł. Ponadto w kosztach partycypowała Gmina Miasto Działdowo i Gmina Działdowo.