Ogłoszenia 19.05.2020

Komunikat Starosty Działdowskiego z dnia 18 maja 2020 roku w sprawie organizacji nieodpłatnej pomocy prawnej,nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i mediacji

W związku z ogłoszeniem przez Premiera Mateusza Morawieckiego w dniu 13 maja 2020 roku decyzji w sprawie  wprowadzenia trzeciego etapu łagodzenia obostrzeń wdrożonych w związku z epidemią koronawirusa przywraca się od dnia 25 maja 2020 roku możliwość załatwiania spraw z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i mediacji przez interesantów osobiście w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego w dni powszednie w godzinach ustalonych w każdym Punkcie.

Przed osobistym przybyciem do siedziby danego Punktu należy ustalić termin wizyty telefonicznie. Interesanci będą obsługiwani pojedynczo przy zachowaniu zasad sanitarnych i dystansu społecznego.

Ponadto obowiązuje nadal możliwość załatwiania spraw za pomocą środków komunikowania się na odległość: telefonicznie pod numerem: 23 697 59 67 oraz mailowo pod adresami: organizacje@e-starostwo.pl  lub kultura@e-starostwo.pl