Kultura, edukacja, sport 02.05.2023

Już o d 29 kwietnia br. w Rumianej Dolinie w Szczuplinach mają miejsce wspaniałe atrakcje: Młodzieżowy Pokaz Żeglarski, koncert Rock&Blues  – występ zespołu „Bez Kaucji”, warsztaty malarskie prowadzone przez  Beatę Jabłońską, koncert Country & Blues –  występ Emilii Kalinowskiej i Marka Ewertowskiego, warsztaty rzeźbiarstwa i sztuki regionalnej, „Budki Lęgowe dla Ptaków” – szkolenie i warsztat, koncert Pop & Blues – występ Emilii Kalinowskiej i Marka Ewertowskiego, robienie świec sojowych, a także całodniowe grillowania. W ostatni dzień, czyli 3 maja,  organizatorzy zapraszają na warsztaty rzeźbiarskie + warsztat snycerstwa i zdobień w drewnie, a także na karaoke. Majówka w „Rumianej Dolinie” została dofinansowana z funduszy Powiatu Działdowskiego.

/zdjęcie główne przedstawia rzeźbiarza siedzącego na ławce-rzeźbie/

Fot: Benedykt PerzyńskiDodał: Benedykt Perzyński