Powiat Działdowski

A- A+

Kultura, edukacja, sport 27.02.2023
Yankeesi Działdowo na II miejscu w X Ogólnopolskim Walentynkowym Halowym Turnieju Baseballu

23 lutego br., w hali ZPO Nr 2 w Działdowie, odbył się już po raz 10. Walentynkowy Halowy Turniej Baseballu, którego organizatorem jest od początku UKS ”Yankees” Działdowo. W tym roku do turnieju zaproszone zostały zespoły z Gdańska, Miłomłyna, Tylic i Zajączkowa Lub.

Blisko 70 zawodniczek i zawodników w tym roku miało okazję po raz pierwszy powalczyć o Puchar Prezesa Klubu Zbigniewa Młodawskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się gospodarze turnieju, zajmując II miejsce, ulegając tylko ekipie z Gdańska, zaś na III miejscu uplasował się zespół z Miłomłyna. Najlepszą zawodniczką została Milena Wrzecionowska /Yankees Działdowo/, a zawodnikiem Patryk Bucia z Gdańska. Puchary, statuetki i nagrody dla uczestników ufundował klub Yankees Działdowo.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Gdańsk
  2. Działdowo
  3. Miłomłyn
  4. Zajączkowo Lub.
  5. Tylice

Zespół Działdowa: Milena Wrzecionowska, Julia Skibniewska, Marta Sawicka, Aleksandra Jakóbowska, Nikodem Borowski, Grzegorz Sieczczyński, Igor Balcerzak, Michał Pniewski, Dominik Szulc, Kacper Nowakowski, Patryk Sawicki, Adam Żuralski, Marcel Szulc. Coach Zdzisław Ziółkowski

Nadesłał: Zdzisław Ziółkowski

/zdjęcie główne przedstawia uczestników turnieju/

Galeria

Fot: Yankees DziałdowoDodał: Benedykt Perzyński