Kultura, edukacja, sport 25.10.2023
Z ulicy Grunwaldzkiej na ul. Wolności. Nowa siedziba Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej

24 października br., w budynku działdowskiego MDK-u przy ul. Wolności uroczyście otwarta została nowa siedziba  Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Działdowie.

Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor Magdalena Bartold w asyście starosty Pawła Cieślińskiego i burmistrza Grzegorza Mrowińskiego.

Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Działdowie jest palcówką oświatową przeznaczoną nie tylko dla nauczycieli, czy też studentów studiów pedagogicznych, ale także dla wszystkich zainteresowanych problematyką oświatową i wychowawczą.

Starosta Paweł Cieśliński podziękował pracownikom biblioteki za sprawną przeprowadzkę do nowego lokalu, zaś burmistrzowi Grzegorzowi Mrowińskiemu za udostępnienie pomieszczeń.

/zdjęcie główne przedstawia uczestników wydarzenia/

Fot: Dzień Dobry Działdowo.plDodał: Benedykt Perzyński