Dziś jest: piątek, 18 stycznia 2019 r., imieniny obchodzą: Piotr, Malgorzata

ZMAGANIA PIŁKARSKIE NAD JEZIOREM RUMIAN

29 sierpnia 2011 r.

4 września br. o godz. 14:00 we wsi Szczupliny (boisko nad jeziorem Rumian) odbędzie się mecz piłki nożnej (40 lat i więcej) pomiędzy drużyną ze wsi Szczupliny a drużyną złożoną z radnych powiatu i pracowników Starostwa Powiatowego w Działdowie. W składzie drużyny radnych i pracowników Starostwa wystąpią: Marian Janicki – starosta, Witold Ostrowski – wicestarosta, Janusz Kaczmarek i Tomasz Węgrzynowski – radni powiatowi i inni.

Organizatorzy imprezy: Sołtys i Rada Sołecka Wsi Szczupliny. Szczegółowych informacji w sprawie meczu udziela   sołtys – Adam Bochno.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu i turystów do obejrzenia tego wydarzenia sportowego i kibicowania zawodnikom.

dodał: Benedykt Perzyński